Home Playstation Games 15 min z Ashes Cricket 2009 – PS3 Gameplay by maxim

15 min z Ashes Cricket 2009 – PS3 Gameplay by maxim

42
10
SHARE

15 min z Ashes Cricket 2009 - PS3 Gameplay by maxim

Ashes cricket 2009 gameplay   T20 Sri Lanka Vs England

10 COMMENTS

  1. Właśnie zajebiście że robi gameplay'e z przeróżnych gier, nie tylko z takich które lubi.Ja chociaż wiem że nie kupię nigdy tej gry bo nie lubię tego sportu i podobnie jak autor nie mam bladego pojęcia o jego zasadach, z przyjemnością i zaciekawieniem obejrzałem filmik i bardzo mi się podobał. .

  2. maxim ja uważam dobrze że pokazujesz różne gry naprawde przydają się twoje gameplaye w kupnie gry a co do nowości to masz racje po co wydawać tyle kasy na nowość lepiej poczekać jak stanieje a jest dużo gier starszych i dobrych w dobrej cenie

  3. Jeśli ktoś chce tylko nowości (być trendy-cool-jazzy-mega i grać tylko w nowości (kogo na to stać)) to zapraszam na konkurencyjne kanały gdzie 300 osób robi Let`s play`e z Sleeping Dog kolejne 500 Borderlands 2 itp itd.

  4. Widzę, że dużo ludzi nie kuma w ogóle istoty tego kanału. Na tym kanale pokazuje WSZYSTKIE gry (bez wyjątku) które są na PS3 a wpadną w moje łapy. Kanał ma w swoim zamyśle pokazywać jak owe gry i pomagać w omijaniu lub zakupie danych gier (gust widzów).
    Kanał nie ma za zadanie promować mojej osoby jako gwiazdy internetowej – najważniejsze są tu gry. Znajdują się tu różne tytuły nowsze jak i te starsze (z których filmików nikt w Polsce nie robi bo albo są słabe albo właśnie stare).

  5. Nie wiem czy ty kupujesz te gry czy pożyczasz od kogoś ale może warto zainwestować w jakąś nowość ? na pewno przyciagnie to nowych ludzi.

  6. MAXIM po co robisz filmy z takich gier. Nie dosc, ze sam tego nie lubisz to meczysz sie. Wiekszosc widzow mysle, ze tez raczej nie lubi tego typu gier (no chyba, ze jakis maniak). Dalem Ci lapke, nie za gre, bo jest do dupy, tylko za Twoj gameplay – zajebisty. Nie rob nic na sile ;D Pozdro

Comments are closed.